Mobile version of EpicVIN
Vehicle

Pamiętaj, by sprawdzić samochód przed zakupem

Przykładowy numer VIN
Black safe checkout logo
Black NIADA logo
Blockchain logo
NMVTIS blue logo

Oficjalna baza danych NMVTIS

EpicVIN to dostawca danych z akredytacją NMVTIS (National Motor Vehicle Title Information System). NMVTIS to baza danych Stanów Zjednoczonych, której celem jest ochrona konsumentów przed wyłudzeniami i pojazdami o niepotwierdzonej historii. Dzięki temu uchronisz się przed zakupem pojazdu kradzionego z USA. Uzyskasz również szczegółowe oraz wyczerpujące dane o samochodzie z rynku amerykańskiego.

Zawsze sprawdzaj historię samochodu z USA przed jego zakupem!

Dzięki raportowi historii pojazdu od EpicVIN odkryjesz:

Loader image
Loader image
Loader image
Loader image
Loader image
Loader image
Odometer logo

Przeszłe odczyty licznika - czy licznik był kiedykolwiek cofany?

Car theft

Czy był kradziony - czy był w ewidencji samochodów skradzionych?

Broken car logo

Ukryte usterki - czy samochód posiada niewidoczne lub ukryte wady?

Transmission logo

Dane techniczne - specyfikację i parametry samochodu?

Blue taxi image

Czy pojazd był użytkowany jako taksówka lub był wynajmowany?

Blue camera

Zdjęcia ze sprzedaży - czy był wystawiony na sprzedaż?

Co klienci sądzą o EpicVIN

Customer №1

May Forester

"Na stronie EpicVIN znalazłam cenne informacje o uszkodzeniach w samochodzie amerykańskim. Była na przykład wystrzelona poduszka powietrzna oraz samochód dachował. Dlatego miałam szczęście, że sprawdziłam raport, zanim zakupiłam samochód. Czy cena była przystępna? Ależ oczywiście! Raporty od EpicVIN są po prostu super."

Customer №2

Jason Creed

"Chciałem kupić Cadillac Escalade. Dzięki koledze dowiedziałem się o Waszej stronie. Cadillac miał dokumenty Salvage, został zezłomowany, a nawet zalany - to wszystko było w raporcie od EpicVIN. Już prawie kupiłem to auto, ale na szczęście sprawdziłem raport. Uniknąłem wielu problemów. Doceniam to, co dla nas robicie!"

Customer №3

Emily Johnson

"Na tym portalu możemy dowiedzieć się bardzo wiele. Zarejestrowałam się, opłaciłam raport i pobrałam go w ciągu kilku minut. W samochodzie był prawdopodobnie cofnięty licznik i nie był to jedyny problem. Za niewiarygodnie niską cenę otrzymałam pełną historię pojazdu od EpicVIN. Po prostu dziękuję."

Często zadawane pytania

Każdego dnia klienci liczeni w milionach, zupełnie tak jak i ty, pobierają pełne i wiarygodne raporty z historii pojazdu od EpicVIN. Dzięki nam klienci otrzymują aktualne informacje o samochodach używanych z USA. Dzięki nim mogą dokonać bardziej świadomego zakupu. Zapewniamy w naszych raportach następujące informacje: odczyty z licznika, poprzedni właściciele, uszkodzenia, wypadki, akcje serwisowe, zdjęcia, informacje o dokumentach TITLE i wiele więcej. Sprawdź nasze ceny i pakiety.

Raporty od EpicVIN są przeznaczone dla każdej osoby zainteresowanej historią samochodu używanego ze Stanów Zjednoczonych. Możesz pobrać raport od EpicVIN, jeżeli zamierzasz zakupić samochód używany z USA. Z pewnością chciałbyś poznać jego historię oraz informacje o wszelkich wadach ukrytych. Raporty od EpicVIN mogą się również okazać bezcenne dla każdego, kto chce sprzedać swój amerykański samochód osobie prywatnej. Na podstawie raportu możesz udowodnić, że samochód jest warty swojej ceny. Potencjalni nabywcy z pewnością poczują się pewniej, jeżeli poznają historię oglądanego samochodu. Sprawdź, co klienci sądzą o raportach z historii pojazdu od EpicVIN.

EpicVIN dysponuje niezwykle obszerną bazą danych z rynku amerykańskiego i operuje na ponad 350 milionach wpisów z ewidencji VIN. W naszej bazie danych są dostępne informacje o większości samochodów używanych z USA. Ze strony EpicVIN można pobrać raporty o samochodach amerykańskich wyprodukowanych po 1981 roku, przede wszystkim o samochodach osobowych i dostawczych. Dzięki EpicVIN możesz uniknąć zakupu samochodu amerykańskiego z ukrytymi lub nieznanymi dotąd wadami. Sprawdź numer VIN

Numer VIN (Vehicle Information Number), to 17-cyfrowy numer używany w celu identyfikacji pojazdu. Numer VIN ma 17 cyfr, które nie są losowe i w których zakodowano określone informacje, takie jak marka, model, rocznik, kraj pochodzenia pojazdu oraz wiele innych danych. Na stronie EpicVIN możesz wprowadzić numer VIN i pobrać odpowiedni raport z historii pojazdu. Sprawdź VIN

Gdzie znaleźć numer VIN w samochodzie:

  • Tablica rozdzielcza (często widoczny przez przednią szybę);
  • Wewnątrz drzwi;
  • Na przegrodzie ogniowej silnika;
  • Pod maską.

Gdzie znaleźć numer VIN w dokumentach:

  • Dokument TITLE pojazdu;
  • Książka serwisowa;
  • Polisa ubezpieczeniowa.

Gdzie jeszcze można znaleźć numer VIN?

Jeżeli nie możesz znaleźć numeru VIN, to skontaktuj się ze sprzedawcą samochodu. Sprzedawca pomoże Ci znaleźć numer VIN na samochodzie lub dokumentach.

Numer VIN jest często umieszczany na drzwiach od strony kierowcy, blisko zamka drzwiowego, w dolnym lewym rogu tablicy rozdzielczej lub z przodu kolumny kierowniczej. Jeżeli jesteś właścicielem pojazdu, to możesz go znaleźć w dokumentach TITLE, w dowodzie rejestracyjnym lub polisie ubezpieczeniowej. Dowiedz się więcej o tym, gdzie znaleźć numer VIN

Zaoszczędź tysiące dolarów!

Sprawdź historię samochodu amerykańskiego przed zakupem

Przykładowy numer VIN
Black safe checkout logo
Black NIADA logo
Blockchain logo
Zainstaluj aplikację na swoim iPhone, naciśnij , a następnie Dodaj na ekranie głównym